X بستن

icon_rolleyes دانلود فیلم سریال رایگان icon_rolleyes

icon_razz وکیل آنلاین icon_razz

icon_cool عکس های جدید خارج از کشور الناز شاکردوستicon_cool

icon_sad فیلم تکاندهنده و واقعی از عاقبت جوان بی نماز +18 icon_sad

icon_idea عکس جنیفر لوپز با لباس قرمز ورزشی icon_idea

icon_exclaim سیگار کشیدن دو دختر 10 ساله و 11 ساله icon_exclaim

مطلب زیبای دنیا سایت بازی های آنلاین icon_wink

مطلب زیبای دنیا آموزش رساندن زنان به اوج لذت جنسی مطلب زیبای دنیا

آپلود سنتر عکس و فیلم ... رایگان

پخش فیلم لختی دختران با کارت شارژ 2000

وکیل مشهد

فیلم جدید با لینک مستقیم

خانه » 90tv.ir » اسدی: اعلام علاقمندی ایران برای کسب میزبانی طبیعی است

اسدی: اعلام علاقمندی ایران برای کسب میزبانی طبیعی است

وبسایت رسمی برنامه نود – دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: گرفتن میزبانی یک فرصت است و یک واقعه بزرگ که هر چند سال یک بار به یک کشور داده می‌شود و اگر ما بتوانیم منابع خود را تامین کنیم، بهترین فرصت را خواهیم داشت تا حاصل تمام زحمات‌مان را در یک ویترین آسیایی و جهانی به نمایش بگذاریم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، علیرضا اسدی که برای حضور در کمیته مسابقات AFC به هند سفر کرده است، در خصوص آخرین مصوبات این کمیته گفت: در ابتدا بحث لغو محرومیت کویت مطرح شد و کویتی‌ها که از طرف فیفا محروم شده‌اند این درخواست را داشتند و محرومیت‌شان تعلیق شود که با وجود اینکه این موضوع وقت زیادی را گرفت اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: موضوع دوم بحث تصویب مقرراتی بود که سال گذشته در مانیل فیلیپین مطرح شده بود و امسال این بحث مصوب شد. هر چند که برخی از اعضا امسال غایب بودند.

اسدی یادآور شد: در ادامه بحث میزبانی جام ملت‌های آسیا در سال 2023 مطرح شد و اعضای کمیته در این خصوص پیشنهاداتی را مطرح کردند. در نهایت آئین‌نامه مسابقات مختلف AFC در سال 2016 مورد تصویب قرار گرفت و موضوع آخر نیز پیشنهاد سنگاپور برای حضور تیم‌های باشگاهی برونئی در لیگ سنگاپور بود که این موضوع نیز مورد تصویب قرار گرفت.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه به نظر می‌رسد فدراسیون ایران برای میزبانی جام ملت‌های 2023 در نهایت اعلام آمادگی خواهد کرد، گفت: طببیعی است که این اتفاق بیفتد. اگر بخواهیم در فوتبال آسیا رشد کنید یکی از فرصت‌هایی که معمولا برای کشورها اتفاق می‌افتد این است که چنین رویدادهایی را میزبانی کنند. چرا که در این میزبانی‌ها، نگاه‌ها به سمت کشور فوق می‌رود و کشور در ویترین آسیایی و جهانی دیده خواهد شد.

وی افزود: در نهایت در این قضیه ارتباط بین ملت‌ها به واسطه فوتبال اتفاق می‌افتد و از سوی دیگر نیز زیرساخت‌ها به خاطر همین مسئله تقویت می‌شود که همین موضوع به پیشرفت و آینده فوتبال کشور کمک کرده و از سمت دیگر می‌تواند نگاه‌های تجاری و اقتصادی را به خود جلب کند.

وی یادآور شد: در هر صورت گرفتن میزبانی یک فرصت است و یک واقعه بزرگ که هر چند سال یک بار به یک کشور داده می‌شود و اگر ما بتوانیم منابع خود را تامین کنیم، بهترین فرصت را خواهیم داشت تا حاصل تمام زحمات‌مان را در یک ویترین آسیایی و جهانی به نمایش بگذاریم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: بنابراین کسب میزبانی معمولا این آورده‌ها را برای ورزش کشور به همراه دارد و از جنبه‌های مختلف می‌تواند باعث رشد شود. البته به شرطی که همه یکدل و متحد باشند تا این واقعه اتفاق بیفتد. هر چند که این اتفاق ساده نیست و کار سختی را برای چنین رویدادی در پیش خواهیم داشت.

 

2051

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ استطراحی شده توسط توس دانلود
X بستن تبليغات